Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
Sele na rožni

Sele na rožni

Výtečně se hodí tato směs koření do marinád, k nakládání masa a špízů, vhodné i na grilovanou zeleninu, kuřata či houby, můžeme použít i do zapečených těstovin a brambor.

Hodnocení:

"Koření obsahuje jen 5 procent soli, což jsem u žádné kořenící směsi ještě neviděla. To hodnotím jako velké plus. Maso, v něm naložené, chutná opravdu výborně. Krásně voní a láká ke slupnutí. A ještě jsem dostala dáreček v podobě sáčku s grilovacím kořením, takže paráda :-). Mohu jen doporučit. "
Vlajdula

 


"Testovací Rojíkovo koření "Sele na rožni" jsem použila na pečené kuře. Kuřátko mělo po upečení s kořením krásnou kůrčičku, příjemnou, nijak výrazně pálivou chuť - prostě výborné. Koření ještě určitě využiji na vepřová žebírka a vepř. kolínko, příp. do dalších pokrmů. Doporučila bych jej i ostatním."
Reja

 


"Pečené brambůrky s cibulkou a česnekem ochucené kořením Sele na rožni byly výborné!"
Týnka

 


Více hodnocení naleznete na http://www.zenysro.cz/cs#!detail/testuj/6380/vsechna_hodnoceni

SLOŽENÍ:

směs přírodního koření v proměnlivých hmotnostních podílech (paprika sladká, česnek, pepř černý), paprikový extrakt, sůl (max. 5%), glutaman sodný (zvýrazňovač chuti)

80 Kč / 100g
Skladem více jak 10 kusů.
Expedujeme do druhého dne.
ks