Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Kurkuma ve vegetariánských kapslích

Léčivé kapsle Kurkumy vhodné jak pro dorost, tak také pro lidi ve středním věku a ve stáří. Jedná se o přírodní antioxidant, který navíc působí protizánětlivě a pomáhá při bolestech kloubů. Kurkuma snižuje cholesterol, má pozitivní vliv na trávení a zlepšuje paměť.

Kurkuma se pěstuje v Číně, Indonésii a Indii. Aktivní složka kurkumy kurkumín má příznivé účinky na celou řadu nemocí. Je uznávaná jako účinný protizánětlivý prostředek.

Uplatnění kurkumy:

  • Pomáhá zmírňovat záněty kloubů a bolesti při revmatické artritidě.
  • Udržuje pružnost kostí.
  • Působí preventivně proti rakovině, zvlášť tlustého střeva, dokáže potlačovat vývoj rakovinových buněk v ranném stádiu.
  • Už v malých dávkách výrazně pomáhá snižovat cholesterol.
  • Má pozitivní vliv na trávící systém, zvyšuje tvorbu žluče.
  • Zlepšuje paměť, hlavně u starších lidí. Zvláště se doporučuje užívat při Alzhaimerově chorobě.

Dávkování Doporučená dávka je 500 až 1200 mg kurkumy denně. Nemá žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a při poruchách srážlivosti krve. Obsah 60 celulózových kapslí Užívejte 1 tabletu 2x denně. Doplňky nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovejte na suchém a chladné místě, mimo dosah dětí.

KOUPIT: Kurkuma ve vegetariánských kapslích.


V sypkém kořenícím přípravku Grilovací 100g (dárek), s minimální dobou trvanlivosti do 31.12.2019, bylo zjištěno vyšší než stopové množství lepku. V případě, že toto koření vlastníte, bude Vám vyměněno. Kontaktujte nás prosím na našem emailu.

Skrýt upozornění