Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

Aktuality

Poslední objednávky před Vánoci do 16.12.2016

Pokud chcete mít vaše oblíbené koření doma na Vánoce, objednejte nejpozději do 16.12.2016. Objednávky uzavřené po tomto datu budou expedovány až po Štědrém dni. Děkujeme za pochopení.

10% sleva na nákup koření

VÁNOČNÍ SLEVA OD ROJIKA!

Tip na dárek

Přemýšlíte, čím obdarovat Vaše blízké? Téměř každý si rád uvaří dobré jídlo. Darujte poukaz v různých hodnotách a nechte své známé, aby si sami vybrali, jaké koření si za danou částku koupí.

Hmoždíř na koření

Hmoždíř patřil od nepaměti do každé správné kuchyně. Není jiný způsob, jak dodat jídlu báječnou intenzivní chuť a vůni, než z čerstvě drceného koření či bylinek.

Domácí svařák

Jestli jste milovníci svařeného vína, punče a jiných zimních nápojů, doporučujeme směs Svařák obsahující sušené jablko, skořici, hřebíček a nové koření.

Doporuč nás svým přátelům a čerpej tak výhody!

Už jste slyšeli o výhodách, které plynou z partnerského programu při nákupech v e-shopu Rojikova koření? Zaregistrujte se, pozvěte k registraci také své přátelé a čerpejte výhody jak pro sebe,…

Proč dát LIKE na Facebooku?

I Rojikovo koření má své facebookové stránky. Budeme rádi za Váš hlas nebo recenzi. Navíc budete stále v centru dění a jako první se dozvíte o novinkách ve světě koření.

1000 like na Facebooku! Děkujeme

Jako dárek od nás přijměte kupón v hodnotě 10% slevy na nákup. FCBGJN1X

Domácí sýr z kravského mlíčka

Připravili jsme pro Vás speciální recept na výrobu domácího sýru. Pokud nejste příznivci velkoobchodních potravin, je recept určen právě pro Vás. Jediné, co k tomu potřebujete je kravské…